Dades contacte ajuntament

Dades de contactes ajuntament

Edifici de l'Ajuntament
Edifici de l’Ajuntament

Adreça: Plaça de l’Ajuntament, 4

Codi Postal: 17700

Comarca: Alt Empordà

Província: Girona

Telèfon: 972 554 005

Fax: 972 554 193

Adreça electrònica: ajuntament@lajonquera.cat

Horari d’atenció al públic: Dilluns a divendres de 8 a 14.30 h

Secretari Accidental: Josep Maria Soler i Basco

Coneix les dades estadístiques del municipi en el següent enllaç

Dades de contactes tècnics ajuntament

Josep Maria Soler i Basco Secretari Accidental jsoler@lajonquera.cat 972.55.40.05

Mireia Custey i Bassach Tresorera mcustey@lajonquera.cat 972.55.40.05

Noèlia Espinosa Reixach TAG Àrea Econòmica nespinosa@lajonquera.cat 972.55.40.05

Agustí Mallol Macau Arquitecte tècnic i cap de l’àrea de territori i qualitat urbana amallol@lajonquera.cat 972.55.40.05

Mar Pèlach Pàniker Arquitecta municipal arquitecta@lajonquera.cat 972.55.40.05

Xavier Serrano Bolívar Enginyer municipal enginyer@lajonquera.cat 972.55.40.05

Alba Gómez Arilla Tècnica de l’àrea de serveis a les persones agomez@lajonquera.cat 972.55.57.13

Alonso Caballero Santos Sergent en cap Policia Local sergentcap@lajonquera.cat 972.55.49.75

Verónica Santos López Directora de la Llar d’Infants Municipal Terra de Vents llardinfants@lajonquera.cat 972.55.47.04

Anna Ros i Vilanova Directora de l’Escola de Música Municipal (organisme autònom) escolamusica@lajonquera.cat